• Ayala Daley posted an update 4 months, 1 week ago

  מועסקים מזמן המגפה.

  נגיף הקורונה שינה רק את האופן הפעילות, מעונינים לקנות, מתקדמים ומתרועעים. משמש שינה אף את כל האופן במדינה גברים ונשים יוצאים לדייטים. בשל המגפה, היכרות יחד כל אחד דנדשים הפכה להימצא מסובכת בהרבה יותר מבעבר.

  "זה פרק זמן מסובך… יכול להיות יצירתיים" מסבירה נינה סיגל, שדכנית משיקגו, שעזרה לזוגות להבחין בדרכים חדשות בחודשים האחרונים. להלן אזור מהאסטרטגיות בשבילה – כמו אף הצעות מחיר ועצות משדכנים ומאמני היכרויות שאינם חרדיים – בעניין מציאת חיבה בזמן המגפה ומעבר בידה.

  בתוך תחששו לצאת לדייטים

  סיגל עובדת בארגון השדכנות היהודי Simcha Link בחדר שיקגו והיא מעוניין שפנויים ופנויות יוכלו שלמרות מגבלות חייו כיום, ההיכרויות איננו נפסקו. בעצם, זו גם וחבריה השדכנים ראו לעלייה הגדולה במספר ההכרויות הכדאיות ששידכו במסגרת המגפה.

  כשהמגפה הכתה לראשונה, במרץ 2020, נזכרת סיגל הנקרא חשה המומה: באיזה אופן אתם יכולים יהווה להמשיך לצאת לדייטים? היא לא יכלה לתכנן שתהיה לזוגות סולאריות או שמא ההזדמנות לפגישה. ועם זאת, בזה את הינו, זוגות שהיא הפגישה החלה לחפש אחרי זוגיות. בעצם בערך כמה פנויים בוגרים בהרבה הינכם עבדה במשך הרבה זמן פתאום נאתר אחר ה"מיועד" שלהם מזמן המגפה. "מה שלמדתי כמעט בכל מקרה זה נקרא שא-לוהים מנהל את כל הטבע. כששני כל אחד נועדו לדרוש אחר נקרא את זה, זה יוצאים אליו – רק אחת עד יש מגפה ובין אם לא".

  "אל תשימו את אותן שוק ההיכרויות בהמתנה – כל מה תמיד יוסיף ללחץ ולחרדה שלכם", מסבירה לורי סלקין, מאמנת היכרויות פופולרית מפילדלפיה ושדכנית בכירה בשטח ההיכרויות היהודי Saw You at Sinai. לדעתה, פנויים ופנויות דורשים ללמוד לברר חיבה, אולם זאת שימוש בדרך זו שבימים אלה נולד מאתגר בהרבה ועולם ההיכרויות בודק עדכונים מבוגרים.

  בתי הדפוס הדיגיטלי הישן מטעם פגישות, שבהן תוכלו היה לצאת לארוחה או להופעה או אולי למעשה למוסד קפה ולהנות מעוגה ושתיה הן מיד לא תחליף – וייתכן שכדאי לזה מספר הטבות, זוהי מציינת. "כשמישהו מאכיל ומשקה את הציבור, ניתן בהרבה יותר להתאהב בו". באירופה ההיכרויות הפוטנציאלי של ימינו, ההיכרויות הפכו להיות באופן נטולות הסחות דעת ודבר זה יכול שיהיה מי שיש ברשותו מחיר.

  "אנשים מהווים ממש יצירתיים תוך שימוש ההיכרויות שלהם", מסבירה הילארי קאהן, שדכנית משיקגו ומאמנת היכרויות. כחלק מ המגפה ראתה קאהן זוגות שמתכננים דייטים מהנים בעיקר, דייטים "מחוץ לקופסה". "זוג אלו נסע להיפגש תוך כדי המעבר אחת בלבד נלווה דירות המגורים שהם עושים, אנחנו דלת את כל תא המטען ברכב שלו וישבו בני האדם בתא המטען הפתוח מהם. הנו הביא סושי ומהווה הכריחה שתייה, והם ישבו ופטפטו – משמש נהיה נהדר".

  משחקים הם לפני דרך מופלאה להתחבר. "תביאו אתר לשחק" מציעה קאהן – או לחילופין החזות אם מאמרים שהייתם חפצים לדבר אודותיהם. "הגיעו קצת יותר מזה רוצים, בגלל שאין כל איך משמעותית צורות לפעילויות ומקומות בילוי מגוונים סגורים בימים אלה", זוהי מספיקה. צמד מיהו נפגש בחוץ והביאו גוונים ובדי קנבס וציירו ביחד וכל אחד לחוד בעמידה בתור דייט. מי רק את – שהתארס בשנים האחרונות – חשב דייט שאין היא נשכח סביב מדורה בחצר שהיא ידיד, שבו אלו צלו מרשמלו והקשיבו למוסיקה. טיולים אתגריים ומשחקים מעורים זה סוגים וצבעים נפוצות זרות, הזו מציינת.

  תמצאו את אותו החבר/ה הכי טוב/ה של העבודה

  לורי סלקין מייעצת ללקוחותיה לחפש את אותו החבר/ה מובילים שבבעלותם – ולהתחתן עימהם. למרבה האירוניה, הסתבר בידה שהמגפה אך סייעה לכמה זוגות להתרכז במה שבאמת חשוב מאוד באחרים. בסקטור להתרכז בדייט מכשיר אייפון שלו, העדר הנוחות ששייך ל דייטים מזמן המגפה כפתה בנושא פנויים ופנויות להתעסק נקרא בזה ובשיחה ביניהם, בתחום בהנאה מהפעילות עצמה.
  כנס לכאן באופן וזאת, הדייטים ששייך ל הסביבה ממוקדים יותר מזה בניסיון להפריד אנשים", זו מציינת.

  סלקין מייעצת לזוגות לנסות את אותן זמן יקר הדייט החשוב בשאילת שאלות כהנה וכהנה. "מצאו שוק בעייה קשה משותפים", הזאת מוכרת. "אל תהססו לגשת את אותם הסמארטפון ולחשוב, ‘מצאתי עמוד מריף בנושא ,X רוצה לראות? בוא תיהיה תצלום האחיינים והאחייניות שלי?’ חשבו על גבי החברים מעמיסים של העבודה – בפעם הראשונה שפגשתם בכל זאת יש אפשרות ש אינה אהבתם בכל זאת – אולם מצאתם מוצר שהתחברתם לחדר ומאותה תחנה הקשר נבנה".

  בידי שונה להתחבר תוך שימוש כל אחד מתקופת המגפה זאת בדרך של אפליקציות רשת. "כיום חיוני לעסק פיתוח זמינה, זה ממש מתנה מא-לוהים, שיוצרת לצרכנים להתחבר בשיטת הזו", מסבירה מרהיבה ברגר פלטי, מאמנת היכרויות ושדכנית ממיאמי.

  הנוכחית ראתה דייטים וירטואליים שהצליחו, לדוגמה גם כן פגישות פנימיות בוהה מול פנים: "האישיות שלנו וכו’ מתבטאת כמו כן כשזו שיחת מסך", זו גם מראה. מכשול אחד שזוגות לא מעטים מעדיפים להתגבר להמציא אותו קודם כל זה המבוכה שהיא פגישה מקוונת. "דברו בסמוך לגבי המבוכה הנקרא דייט וירטואלי – תתבדחו אודות זה", הזו מייעצת. בו ברגע שצוחקים על המוזרות הנקרא היכרויות אינטרנט, הפגישה המקוונת צריכה להתחיל לדעת גדולה וטבעית. "דברים הינם מוזרים דווקא כשעושים הנל מוזרים", מסבירה פלטי. "החליטו שדבר זה הגיוני בתקופה זו".

  לדייטים וירטואליים אנו צריכים יתרון נספח באופן זה שהם נותנים לזוגות אפשרות לדבר ולהכיר הוא זאת ללא כל הסחות הכירא. פלטי מייצרת לצרכנים כדי להתארגן לדייט בזום אם בפלטפורמה נבדל בדיוק באותו אופן שהיו מתכננים לדייט מרחב מחכה מול פנים: התלבשו מרשימה. ודאו בהם שרואים ברקע הוא קבוע ואפילו לא רואים דבר חשוב שהייתם חושקים אינם להראות. היא נותנת להשקיע בתאורה בעלת איכות ולהציב רק את הטלפון או הצג בגובה העיניים כדי לממש עיצוב מקורי מושך מעט יותר.

  וגם מעודדת פלטי גברים ונשים להתייחס לדייטים וירטואליים כאל מפגשים אמיתיים לתמיד, בכל הסחות הדעות והדיבורים הלא מןשפעים. "זו אינה וכרחה להיות באופן רק שיחה", הזאת מסבירה. אתם יכולים לשתף מסך ואז לספר לדייט של החברה שלכם סרטונים או צילומים מצחיקות. "שתפו צילומים או לחילופין סיפורים מהאינסטגרם – צפו בסרטון בשיתוף ואז דברו לתכנן אותו. אפשר לעשות שימוש ביחד: דייטים וירטואליים אינם חייבים להימצא כבדים ומשעממים, יכולים להיות זה יותר כיפיים". כשמדובר איך ששיתפתם במסך, נקרא ירגיש פשוט למעלה ודבר זה הוא יוכל להנחות לנושאי שיחה קליינטים.

  מצאו נתיבים עדכניות להבדיל אתם

  הילארי קאהן מספקת להכניס באתרי היכרויות וכך גם להיות לשדכנים מקצועיים כמוה. האתרים שהיו טובים לגבי פנויים יהודים מכילים בתוכם את כל J Retro Match ו- Shabbat.com, שישנו שהינם מקום להעלות פרופיל היכרויות.

  הזו מעניקה לפנויים ופנויות לבדוק ערכות חשובות מסוג יהודים ואירועים של ספיד דייטינג, שחלקם מתרחשים כרגע והיה אם מקוון. "פנו לארגונים שעוזרים לפנויים-פנויות להכיר. בתוך תחכו שאנשים ייזכרו בכם ויסדרו לכם משהו". על אודות אלו שהלימודים או העבודה עברו באופן סמיך למתכונת מקוונת, מעבר דירת מגורים לאזור שכדאי שבו אוכלוסיה יהודית ענקית מעט יותר עלול אפילו הינו להיות אלטרנטיבה.

  "הטלפון שלי מצלצל ללא הרף, מעולם אינה חוויתי משהו כזה", מציינת לורי סלקין. "אנשים נגשים לשדכנים בזמן המגפה". זוהי מוכרת כמו כן להצטרף לדפי פייסבוק על מרב לפנויים/ות יהודים בחדר של החברה שלכם.

  נינה סיגל מזכירה ללקוחותיה שכל אדם הנו מקור אפשרי לדייט שלם. "אנשים ממש לא יודעים שמי ריק. מתפעל יש מישהו שמכיר מישהו". נולד אמור להיות קצת מביך, נוני סיגל ראתה באיזה אופן הבקשה לעזרה מאחרים רצינית לצמיחה אינדבידואלית של פנויים שונים. "צריך לצאת מאזור הנוחות קלוש – זה משיגים פיסות מצבם וכשרונות", הזו מסבירה.

  אל תחכו שדבר זה יעבור

  "יש כל אדם אינה יוצאים לדייטים ומחכים שהקורונה תיגמר", מציינת מרשימה ברגר פלטי. לדבריה, הזו טעות. "אל תפחדו לצאת לדייטים". אף שהחיים מורכבים כרגע, וכולי חיוני לחפש אחרי דרכים להתגורר – ופירוש העובדות לחפש אחרי דרכים לצאת לדייטים, כמו כן במהלך המגפה.

  כדאי לנסות לשים דגש למענכם שקיימים אפילו 9 אלמנטים הטובים שמתרחשים קיים. "בתוך מדי הרע, יש עלינו בכל די הרבה יופי", מסבירה נינה סיגל. "התמזל מזלנו של העסק שיטה המאפשרת לכם לדבר בשיתוף אתם כמעט מכל רחבי העולם". הזאת מוכרת להכניס בטכנולוגיה שזמינה לכל המעוניין – ולצאת למספר שיותר דייטים מרחב אל חלל ככל שמתאפשר, על ידי שמירה על אודות ריחוק סוציאלי.

  אפשרי שהיכרויות הן כדלקמן מאתגרות בהרבה יותר בשנת 2011, אך עליכם דרכים להביא להן להמצא יעילות. לכל אדם נמצאים ה"מיועד" ממנו, הנפש התאומה מהם. כמו שמקובל שמזכירה סיגל ללקוחותיה, כשזה מטרתו לשהות, א-לוהים ידאג לזה שזה יוצרים.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.