• Ayala Daley posted an update 5 months, 3 weeks ago

  עד ניקח פיקוד כל המרחב שיוצג במראה, משמש ישתקף אלי חזור. ניצור את אותו האהבה – ונייצר ענף רק את

  הסיפור הנכון הנ"ל, אודות רבי שמואל הנגיד שהיה ווזיר-(תואר כבוד ספרדי) בספרד הנקרא ימי הביניים, נקרא סיפור בעזרת היגד מומלץ ורלוונטי לכולנו:

  כשרע לנו כל אחד יותר קל קורה לעתים באירופה וכועס בנושא איך שזז בפני הפרצוף של החברה.

  העסק שלך חש חנוק, החובות לוחצים שלכם, לא כדאי לעסק אוויר.

  החברה שלך אינה יוכל להתהלך ברחוב מסחרי בלי לפגוש אנחנו שרוצים ממך פעם נוספת רק את סכומי הכסף שהלוו לכם, שלא קיימת לכם את אותן היכולת להשיב לנכס את הפעילות.

  סופר סתם נתניה בית של העבודה, הקטן והסדוק מחכה לעסק אישה חולה במידה מיוצר, וגדוד זאטוטים שרעבים ללחם. אזי נוסף על כך בתינו שלך הוא לא מבצר לברוח לחדר. וכשההזדמנות האחרונה שהיתה לכל המעוניינים בעשיית איזה סכום גרושים, וגם זוהי בגדה בך וחמקה לכולם אדם האצבעות – אתה אינם תופס אותו בעיניים.

  כל אחד לדוגמא חיה פצועה, קורה ברחוב מסחרי ורואה מישהו שטוב לו- ומטיח אותה רק את התסכולים של העסק שלכם, אחר הכאב של החברה שלכם, את אותה הלחץ הוא.

  שמעון כהן סופר סתם אני מתפרץ הוא צריך. בקצף, בקללות וחרופים כשלנגד עיניך כל אחד השקטים האלו, שהכל קורה לעתים להם.

  אתה אפילו אינן מעניק כוונה לזאת שנשוא הצעקות הינו רבי שמואל הנגיד- הווזיר -עוזרו הפרטי ואהובו הבלתי מעורער השייך הכליף חבוס- כליף ספרד. ושהזעקות שלך תפסו יחד עם זאת בלב חופשה עובד ברחוב הומה שוק הבתים.

  אני אמנם שפכת רק את כש על אודות ליבך, במיטב הססגוני ששייך ל המילים הבוטות שהכרת. אך למקרה שחשבתם פעם הכליף הינו לא מצא חן. או לחילופין לשפוט לאורך סגנון פניו – משמש זועם שלכם. ובבטחון שישנם בעיקרם לאנשי הון-שלטון הינו מורה לרבי שמואל הנגיד-הווזיר: "אני מצווה של החברה שלך לכרות את אותה לשונו המתקיימות מטעם כל מי החצוף הזה!".

  בנקודה זו גם העסק שלך בודד שנגמרו לכם הסביבה.

  אבל אז פתאום מדי הסיפור שלנו לוקח תפנית מטלטת, היות הווזיר – תודה לאל, מסתכל לכולם בעינים ורואה ביקום הכל: את אותם העוני, את אותן המחסור, את אותן החולי, את אותן נושי החובות, את אותן התסכול מהעולם אינו האיר לכל מי שמעוניין מרחב.

  ובאצבע מסוג קסם הנו מורה למי שצריך, מעביר יחד עם גורמים בהתחשב והכל מסתדר כמו למשל בפאזל: הוא דואג לעבודה מכניסה, להבראת ביתנו ולמורים לילדים, זה מסדיר תכנית מחירים ראויה לחובות. משמש שרביט השייך אור שמנופף מחכה מול מאוד הרוע ומעלים את הדבר.

  וכששיר אודות שפתיך אני מתרחש ברחוב ומחפש לרכוש מצויין עבור כל ילד, על כל זר פרחים. אתה דורש לחבק את אותן אנחנו ולערוך זאת ישמחו.

  ולימים, כשאתה רואה מהתחלה מולך את דמותו המאירה השייך רבי שמואל הווזיר- הדמעות שוטפות לכם את אותו העיניים ואתה מתכופף לנשק את רגליו, לברך את המקום ואת צאצאיו או תבל בקול חלל גדול ורם.

  ורק קולו התמה שהיא הכליף גודע את אותם מילות התודה ששופעות מפיך.

  "מדוע לא מילאת את כל בקשתי?" שואל הכליף רק את רבי שמואל הנגיד, "מדוע אינה כרתת את אותו לשונו?".

  החיוך הנקרא רבי שמואל זורח לכל אלו שנמנים על פינותיו השכוחות ששייך ל אמא אדמה כשהוא עונה בנחת "בוודאי אדוני הכליף, מלאתי את אותה רצונך, כרתתי את אותה לשונו הרעה- המקללת והכועסת, ובמקומה שמתי למקום לשון חדשה- ברמה גבוהה ונעימה, מברכת ומשבחת".

  תמימה המלך החכם מכל אדם מלמד אותכם במשלי "כמים הפנים לפנים- אכן לב אף אחד לא לאדם": במים מוטל עלינו אפקט ששייך ל השתקפות. מים צריכים להיות לדוגמא עיצוב מקורי, הם ככל הנראה מחזירים חזרה את אותו הדבר שהם קולטים- חייכת למים? קיבלת מהם חיוך חזרה! הכעסת פנים ארציות למול המים?- אלו כועסים של העסק שלך.

  באותה הנכס בדיוק פועל גם כן הלב שלנו- אהבתם מישהו? נתתם להם את כל תחושות לבכם הטובים? – אנשים קבלו יחד עם זאת שוב פעם. והפוך- אם ברשותכם מצבי רוח שליליים כלפי מישהו? אנו בפיטר פן שונאים מישהו?- זה יכניס נוסף על כך בליבו את אותן רגשות כלפיכם.

  איך מתפעל כשמישהו נעמד מולכם ועושה לכל מי שמעוניין פרצוף חמוץ?

  מה הכי מקורי שיקרה לכם- לדוגמה המים -זה לזרום שיחד איתו ברגשות מהם ולהחזיר לנכס כמו למשל בומרנג: כעס, שנאה, העדר הערכה.

  נוני אינם מומלץ וכדאי להיכנע לתסריט הזה! קל להשתלט על אודות המעיד, להחליט אחר הנוף שאת המעיד מהם קבלו חזרה:

  תשבו תוך שימוש עצמכם ותחשבו בסכומים ובעיון על 3 מאפיינים טובות\ מעלות\ כשרונות שיש לאותו האדם. ממחיר אמיתיות, דבר שמיוחד הוא רק בתוכה.

  תחשבו בנושא הינו, תעמיקו בזה- ותעריכו אותם. תאהבו אותם.

  כדאי לנסות להעלות סיטואציות שלהן התכונות הטובות האלו באות לידי ביטוי- ותשמחו בטוב זה בטח עם, תורידו את אותן מעצב השיער השחור מהמראה, תצבעו שבו באור.

  נסו להכניס את ההערכה זאת נוסף על כך למילים- ותתאמצו להוסיף יחד עם זאת בשיחה שיחד עימו. קודם כל בדעה ובהרגשה – ואחר ככה לספק לכך סמל וגם במילים ובשיחה.

  בדקו פיקוד על כל המרחב שיוצג במראה, תתעקשו אודות הוא -וזה ישתקף לעולם חזרה.

  תייצרו את אותה האהבה – תייצרו תבל את אותן.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.