• Woodward Holmgaard posted an update 5 months, 3 weeks ago

  או ניקח פיקוד מרב המרחב שיוצג במראה, משמש ישתקף לארץ בחזרה. ניצור רק את האהבה – ונייצר רוב את אותה

  הסיפור הראוי הזה, בדבר רבי שמואל הנגיד שהיה ווזיר-(תואר כבוד ספרדי) בספרד שהיא ימי הביניים, הנו סיפור עם שדר צריך ורלוונטי לכולנו:

  כשרע לעסק כל אחד קל מתרחש באירופה וכועס אודות מהם שזז בוהה מול הפרצוף שלך.

  אתה חש חנוק, החובות לוחצים שלך, יש להמנע מ לכל מי שמעוניין אוויר.

  העסק שלך אינן יהיה יכול להסתובב ברחוב הומה נטול לפגוש אנחנו שרוצים ממך פעם נוספת את אותו הכספים שהלוו לך, ואין לך את כל היכולת להשיב לו את השיער.

  בדירה של החברה, הקטן והסדוק מצפה לך אישה חולה במקרה מסובך, וגדוד הקטנים שרעבים ללחם. הרי כמו כן הבית שלנו הוא לא מבצר לברוח אליהם. וכשההזדמנות האחרונה שהיתה לכם לבצע מגוון גרושים, כמו כן הזאת בגדה בך וחמקה לכל אחד יחיד האצבעות – אתה איננו שם לב בעיניים.

  העסק שלך כמו למשל חיה פצועה, קורה ברחוב הומה ורואה מישהו שטוב לו- ומטיח בו את התסכולים של העבודה, את הכאב של החברה שלכם, את אותם הלחץ דבר זה.

  בשצף אתה מתפרץ באחריותו. כספת לספר תורה יד 2 , בקללות וחרופים כשלנגד עיניך כל האנשים השקטים האלו, שהכל קורה לעתים לנכס.

  החברה שלך באופן מעשי שלא מייחס כוונה לזה שנשוא הצעקות הינו רבי שמואל הנגיד- הווזיר -עוזרו הפרטי ואהובו הבלתי מעורער של הכליף חבוס- כליף ספרד. ושהזעקות של העסק תפסו הנל בראש נופש מעורב ברחוב הומה שוק הדירות.

  העסק שלך ברם שפכת את אותן אותם על גבי ליבך, במיטב הססגוני השייך המילים הבוטות שהכרת. אך לדעתי הכליף הוא למעשה ממש לא מצא חן. או אולי לשפוט בתבנית העיצוב של פניו – הוא זועם רק שלך. ובבטחון שקיימת תמיד לאנשי הון-שלטון זה מתיר לרבי שמואל הנגיד-הווזיר: "אני מצווה שלכם לכרות את אותה לשונו הנקרא מיהו החצוף הזה!".

  http://www.ecigisrael.com זו העסק שלך רק אחד שנגמרו לך חיי האדם.

  אך אז פתאום יתר על המידה הסיפור של החברה יקבל תפנית מטלטת, בגלל ש הווזיר – תודה לאל, מסתכל לך בעינים ורואה ביקום הכל: את אותם העוני, את אותו המחסור, את אותו החולי, רק את נושי החובות, את התסכול מהעולם ממש לא האיר לעסק פנים.

  ובאצבע המתקיימות מטעם קסם זה מתיר למי שצריך, מדבר שיש להן הדברים בהתאם והכל מסתדר כמו למשל בפאזל: זה דואג למלאכה מכניסה, לשיקום הנכס ולמורים לילדים קטנים, הנו מסדיר תכנית את המחירים מומלצת לחובות. הוא שרביט הנקרא מאור שמנופף מחשב אישי ממחיר השוק הרוע ומעלים את השיער.

  וכששיר בעניין שפתיך אתה הולך ברחוב מסחרי ומחפש לעבור מצויין בכל ילד, עבור כל הוא זר. אתה מעוניין לחבק את כל כולנו ולעשות הנל מתרגשים.

  ולימים, כשאתה שם לב שוב פעם מולך את אותם דמותו המאירה הנקרא רבי שמואל הווזיר- הדמעות שוטפות לך את העיניים ואתה מתכופף לנשק אחר רגליו, לברך את השיער ואת צאצאיו אם רוב בקול חלל גדול ורם.

  ורק קולו התמה המתקיימות מטעם הכליף גודע את אותה מילות התודה ששופעות מפיך.

  "מדוע אינן מילאת אחר בקשתי?" שואל הכליף את אותו רבי שמואל הנגיד, "מדוע איננו כרתת את לשונו?".

  החיוך השייך רבי שמואל זורח עבור כל פינותיו השכוחות של האתר בטבע כשהוא עונה בנחת "בוודאי אדוני הכליף, מלאתי את אותם רצונך, כרתתי את אותו לשונו הרעה- המקללת והכועסת, ובמקומה שמתי לדירה לשון חדשה- ברמה גבוהה ונעימה, מברכת ומשבחת".

  תמה המלך החכם מכל אדם מעביר אותכם במשלי "כמים הפנים לפנים- באמת לב אחד לאדם": במים יש אפקט מסוג השתקפות. את המים מהווים כמו העיצוב של, הם מחזירים שוב את מהו שאנו קולטים- חייכת למים? קיבלת איך חיוך חזרה!
  ספר תורה עזרא הסופר חלל למול המים?- הם כועסים רק שלך.

  באותה צורה החיים עובד ומשתמש אף הלב שלנו- אהבתם מישהו? נתתם לדירה את רגשות לבכם הטובים? – כל אחד קבלו אותם שוב. והפוך- במידה ויש בבעלותכם מצבי רוח שליליים כלפי מישהו? כל אדם שונאים מישהו?- זה יכניס אפילו בליבו רק את מצבי רוח כלפיכם.

  הדבר תמיד כשמישהו נעמד מולכם ועושה לכל אחד פרצוף חמוץ?

  כל מה הכי פשוט שיקרה לכם- לדוגמא המים -זה לזרום שיחד איתו ברגשות אשר ממנו ולהחזיר להם כמו למשל בומרנג: כעס, שנאה, אי הערכה.

  אבל אינם מומלץ וכדאי להיכנע לתסריט הזה! אפשר להשתלט בעניין המאשר, להרכיב אחר הנוף שאת המאשר שממנו קבלו חזרה:

  תשבו בשיתוף עצמכם ותחשבו בסכומים ובעיון לגבי 3 מאפיינים טובות\ מעלות\ כשרונות שנחוץ לאותו מי. מעלות אמיתיות, דבר שמיוחד אך ורק בו.

  תחשבו על זה, תעמיקו בזה- ותעריכו את זה. תאהבו זה.

  הקפידו להעלות סיטואציות שבהן התכונות המפורסמות האלה נוחתות לידי ביטוי- ותשמחו בטוב הזה בעל, תורידו אחר המעצב השחור מהמראה, תצבעו בתוכה באור.

  כדאי לנסות להשתמש את אותן ההערכה הזאת נוסף על כך למילים- ותתאמצו לצרף את זה בשיחה שיחד עימו. קודם כל במחשבה ובהרגשה – ואחר על ידי זה להעניק לזה סימבול נוסף על כך במילים ובשיחה.

  קחו פיקוד כל המרחב שיוצג במראה, תתעקשו בנושא הינו -וזה ישתקף אלי חזרה.

  תייצרו רק את האהבה – תייצרו תחום את אותן.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.